Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олександр Гвоздик здобув титул чемпіона світу, нокаутувавши канадського боксера

Українець Олександр Гвоздик здобув титул чемпіона світу за версією WBC у напівважкій вазі (до 79,4 кг), відправивши у важкий нокаут канадського боксера Адоніса Стивенсона, який володів поясом з 2013 року.
Стартові раунди були ознайомчими, але в третьому раунді зі стартовим гонгом Гвоздик провів несподіваний удар у голову, відправивши суперника на канвас, але рефері чомусь не відрахував нокдаун. До середини бою на діях чемпіона почала позначатися втома. Він непогано починав раунди, але потім тільки лише відстрілювався одиночними лівими, пише Кореспондент.
Гвоздик, навпаки, з кожним раундом нарощував оберти, працював комбінаціями, здорово переміщався на ногах, заходячи за ударну руку.
Тривожні хвилини настали в десятому раунді, коли Гвоздик пропустив сильний удар і від нокдауну його врятували лише канати. Далі Саша був урятований у клінчах, а в кінцівці раунду вже українець видав хорошу серію ударів у голову супернику, швидко встигнувши відновитися.
Між раундами тренер Стивенсона мотивував добивати Гвоздика, заявивши, що “українець мертвий”, але мертвим виявився канадець – Гвоздик натиснув, провів пару серій точних ударів, змусив чемпіона перейти в режим виживання, після чого відправив на канвас. Стивенсон не піднявся – і рефері негайно зупинив сутичку.
При цьому за записками суддів Гвоздик програвав на момент зупинки бою.
Гвоздик став четвертим чинним чемпіоном світу з України.
Система Orphus