Ви тут:
Суспільство Україна 

Об’єднання церков і Томос українці назвали головною подією року

Центральною подією року в Україні стало об’єднання Церков. Про це свідчать результати останнього у цьому році польового соціологічного дослідження, розповіла на конференції «2018-й: Підсумки і прогнози»,  яку транслював телеканал ZIK, директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна. 

«Певні питання ми ставили постійно і таким чином було проведено моніторинг. Головною подією року, звичайно, було визнано об’єднання церков – томос. Хочу зауважити, що питання були відкритими і люди мали змогу своїми словами вписати назву події чи прізвище політика. Тому цифри у підсумку не є великими, але важливими», – розповіла вона.

Також у людей запитували про події за кордоном, і можна зробити висновок, що українці мало знають про них.

«Політичною подією року визнано протести у Франції, за яку голосували сім відсотків респондентів, санкції проти Росії як міжнародна подія набрали чотири відсотки, події у Вірменії – три відсотки. Тому можна зробити висновок, що наші люди не надто обізнані у міжнародних подіях. Через це існує певний світоглядний ізоляціонізм, бо людей цікавить лише те, що відбувається всередині країни».

Також серед питань було і те, хто став політиком року в Україні. Як і минуло року, рейтинг очолив чинний Президент України.

поширити новину: