Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Незалежна медіа-профспілка України та Полтавська облдержадміністрація підписали меморандум про співпрацю

У приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації Полтавська обласна організація Всеукраїнської професійної спілки журналістів «Незалежна медіа-профспілка України» провела публічне обговорення теми «Свобода слова в умовах гібридної війни і порушення прав журналістів на Полтавщині».

“В умовах ведення гібридної війни, ніхто достеменно не знає як правильно слід писати. Ворог може скористатися будь-якою інформацією. Важливо не впадати у крайнощі, особливо щодо самоцензури. Критика має бути націлена на покращення у суспільстві, а не лише задля того, щоб виваляти когось у багні”, – сказав виконавчий секретар Всеукраїнської професійної спілки журналістів НМПУ Сергій Гузь зауваживши, що особливо про це важливо пам’ятати під час проведенні виборчої кампанії.

Він також наголосив, що журналістам слід уникати й пропаганди яка є “таким же великим злом, як і цензура”. Сергій Гузь переконаний, що в нинішній ситуації, яка склалася у нашій державі, особливо важливо мати якісну співпрацю між владою та медіа.

Читайте також: Полтавська обласна рада підписала меморандум з Незалежною медіа-профспілкою України (ФОТО)

Важливість спільної роботи підкреслив і перший заступник Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

“Необхідно, щоб люди отримували достовірну інформацію і про роботу Полтавсько обласної ради, і про роботу Полтавської облдержадміністрації. Ми готові бути відкритими, коментувати події, надавати інформацію. Переконаний, що так налаштовані й голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та голова Полтавської облради Олександр Біленький”, – сказав Андрій Пісоцький та закликав журналістів відповідально використовувати отриману інформацію.

У свою чергу начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Полтавській області Юрій Сулаєв зауважив, що свобода слова є ознакою демократичної держави.

“Наразі у слідчому управлінні на розслідуванні перебуває 12 кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних з журналістами. Ми намагаємося проводити роз’яснювальну роботу серед працівників поліції, щоб вони були помічниками журналістів”, – скав Юрій Сулаєв.

А голова обласної організації Всеукраїнської професійної спілки журналістів «Незалежна медіа – профспілка України» Сергій Корнієнко наголосив, що для успішного медіа-простору має бути налагоджений діалог між журналістами та владою.

“Ми маємо перестати траслювати лише негатив. Слід шукати і плюси в нашому житті та розповідати про них. Лише така країна зможе розвиватися”, – додав Сергій Корнієнко.

Після обговорення, Полтавська НМПУ та Полтавська ОДА підписали меморандум про співпрацю.

Система Orphus