Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наступного року у «Зоряному» планують капітально відремонтувати ще 2 корпуси, а у «Супутнику» їдальню

Проектом міського бюджету Кременчука на наступний рік передбачено понад 5,6 млн грн на проведення капітальних ремонтів в позашкільних закладах освіти.

Для дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний»  планують виділити  більше 4,4 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на проведення капітальних ремонтів корпусів №6 та №12. Це останні два корпуси, в яких не було зроблено євроремонтів з облаштуванням туалетних кімнат.

Крім цього, наступного року планують виконати ремонт тротуарів біля кінотеатру та корпусів.

Планується також провести капітальний ремонт їдальні та освітлення філії ДЗОВ «Зоряний» СОК «Супутник». На проведення реконструкції гуртожитку ДЗОВ «Зоряний» (медичний блок з ізолятором) заплановано 1  млн 280 тис. грн. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Для завершення капітального ремонту 3–го поверху Будинку дитячої та юнацької творчості, розпочатого у 2018 році та виконання капремонту приміщень 4–го поверху (кабінетів  та коридору) планують виділити 805 тис. грн. 400 тисяч гривень передбачено на проведення капремонт фасаду учбового корпусу КЮМ «Гардемарин».

Система Orphus