Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На засіданні Ради регіонального розвитку Нехворощанської ОТГ обговорили перспективи розвитку громади на наступні роки

У приміщенні Нехворощанського сільського будинку культури відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку Нехворощанської ОТГ.

На початку зібрання сільський голова Юрій Мовчан поінформував присутніх про виконання Плану соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік. Додав, що в поточному році розпочали розробляти Стратегію розвитку Нехворощанської об’єднаної громади на 2018-2022 роки за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Юрій Мовчан розповів, що упродовж 2018 року покращено матеріально-технічну базу сільських будинків культури і бібліотек, реконструйовано частину приміщення сільської ради в Нехворощі для розміщення відділу освіти. Проведено капітальні ремонти частини приміщення КЗ «Лівенський сільський будинок культури», системи опалення комунальних закладів «Маячківський сільський будинок культури», «Лівенський сільський будинок культури», «Андріївський сільський клуб». Відремонтоване приміщення Нехворощанського сільського комунгоспу, триває капітальний ремонт другого корпусу Нехворощанського ЗДО «Сонечко».

В амбулаторії сімейної медицини, що в Нехворощі, замінені вікна на енергозберігаючі. Крім того, в Нехворощі зроблено капітальні ремонти ділянки вулиці Пушкіна й мосту по вулиці Полтавській, ділянок вулиці Корчукова (під’їзди до сільського будинку культури і до стаціонарного відділення ЦР№2), у Центральному парку побудовані тротуари. У селі Шедієве зроблено вуличне освітлення, а в Нехворощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів замінили світильники на енергозберігаючі. Також важливою для громади справою є придбання шкільного автобуса, який підвозитиме учнів із навколишніх сіл, зокрема села Мала Нехвороща Машівського району та Гупалівка, Чернеччина Магдалинівського району Дніпропетровської області.

Триває виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям по вул. Центральній у Нехворощі (на території місцевої ЗОШ) і будівництва нових гілок водогонів у с.Маячка та с. Лівенське.

Після звіту сільського голови члени Ради регіонального розвитку обговорили основні положення Плану розвитку Нехворощанської ОТГ на 2019-2021 роки та проекти, які мають реалізувати в 2019-2021 роках. Основні напрямки проектів стосуються ремонту дорожнього покриття вулиць населених пунктів, будівництва нових гілок водогонів, ремонтів та утеплення приміщень комунальної власності, будівництва футбольного поля зі штучним покриттям і спортивних майданчиків, встановлення сонячних колекторів на дахах загальноосвітніх шкіл. Заплановано і створення опорної школи в с. Нехвороща, виготовлення генеральних планів населених пунктів, створення Центру безпеки, придбання сміттєвоза й пожежно-рятувального автомобіля. Найбільш затратним проектом, який планують реалізувати в наступні роки, є будівництво нового закладу дошкільної освіти в селі Нехвороща.

Система Orphus