Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

На вулиці Курчатова працівники «Полтававодоканалу» відремонтували водогін

На вулиці Курчатова, 11 прорвало водопровідну трубу. Учора працівники підприємства ліквідували аварію. Незручностей із водопостачанням під час проведення ремонту місцеві не відчули.

Причина аварії – зношеність водогінної труби на цьому місці. Як розповів старший майстер водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Дмитро Буцький, цій трубі понад 60 років, тож вона вже вичерпала свій термін експлуатації. Діаметр сталевої труби – 150 мм.

До аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик, що на Курчатова, 11 стався витік води з-під землі. Наші працівники оперативно виїхали на місце аварії. Пошкоджена труба залягає на глибині більше двох метрів. У ході розкопок виявили місце пориву. Протягом дня усе полагодили. Під час ремонту водопостачання здійснювалося у повному обсязі. Зараз скарг від абонентів також немає. Тиск води у будинках – у межах норми, – розповів Дмитро Буцький.

За словами майстра, ремонт на цьому місці ускладнювався проляганням електрокабелів перпендикулярно до водогінної трубі:

Верхній шар грунту знімали екскаватором, але потім розкопували вручну. Коли поруч із пошкодженою трубою пролягають комунікації інших установ, земляні роботи мають проводитися дуже обережно, – зауважив майстер.

Незважаючи на морозну погоду, з витоком води комунальники впоралися протягом кількох годин.

Звичайно, за таких погодних умов працювати дещо некомфортно. Складність також у тому, що замерзає й твердне грунт, тому його важче розкопувати. Під час морозу розкопка може продовжуватися дещо довше, аніж у теплу погоду. Але наша робота – працювати задля блага наших споживачів. Тому, дощ, сніг чи мороз – не важливо. У даному випадку головним було швидко усунути наслідки пориву, аби ситуація не стала критичною й аби споживачі не постраждали, – розповів Дмитро Буцький.

Працівники комунального підприємства завжди докладають усіх зусиль для відновлення нормального режиму роботи водогінної мережі.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

Система Orphus