Ви тут:
Суспільство Україна 

На загальнодержавному телеканалі покажуть фільм про Василя Сліпака

20 грудня на телеканалі ICTV відбудеться прем’єра документального фільму “Міф” про життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Головний герой фільму Василь Сліпак 19 років прожив у Франції. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він активно підтримав Революцію Гідності, координував громадські акції на підтримку України, згодом долучився до волонтерського руху. Коли на Сході України розпочалися бойові дії, він залишив сцену та кар’єру в Європі й пішов на війну добровольцем. Загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера поблизу Луганського Бахмутського району Донецької області.

Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. При створенні «Міфу» використано архівні відео, які показують героя у повсякденному житті та на сцені. Анімацію до фільму «МІФ» розробив український карикатурист Юрій Журавель. А музику для нього створили та надали одні з кращих композиторів сучасності.

Система Orphus