Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть крадіїв газоконденсату

Прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно групи осіб з 7 чоловік, яку викрили під час крадіжки газоконденсату з магістральних трубопроводів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області

Під час досудового розслідування прокуратура встановила, що семеро чоловіків у червні поточного року, у Лохвицькому районі, зробили в трубопроводі наскрізний отвір до якого приєднали спеціальне обладнання і викачували газоконденсат. Зловмисникам вдалось викрасти вуглеводневої сировини загальною масою 2 тис. кг. Під час вчинення злочину правопорушників затримали правоохоронці.

Враховуючи, що магістральний конденсатопровод є об’єктом підвищеної небезпеки, зловмисники наражали себе та інших людей на загрозу.

Відповідно до висновків експертизи внаслідок несанкціонованого втручання у роботу магістрального конденсатопроводу підприємству завдано збитків на загальну суму на понад 40 тис. грн.

“Наразі у кримінальному провадженні виконуються вимоги ст. 290 КПК України (відкриття матеріалів іншій стороні), повідомлено підозрюваним та захисникам про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів кримінального провадження. Після ознайомлення сторін із матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus