Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готують підрозділи територіальної оборони

14 – 15 грудня, під керівництвом Полтавського обласного військового комісара, відбувся дводенний навчальний збір з військовозобов’язаними оперативного резерву другою черги, що входять до управління бригади та батальйонів територіальної оборони.

За ці два дні військовозобов’язані отримали як теоретичні, так і практичні навички. Зокрема, з особовий складом проведено ряд навчань, щодо роботи штабів, планування їх діяльності і як результат отримали досвід і навики, щодо виконання завдань бригадою та батальйонами територіальної оборони.

Всього протягом року з метою підготовки особового складу підрозділів територіальної оборони області проводилися, так звані, єдині стрілецькі дні під час яких понад 4 тисячі військовозобов’язаних призначених до складу бригади отримали первинні військові навики та знання щодо виконання завдань з територіальної оборони.

Також у червні та вересні були проведені навчальні збори зі стрілецькими ротами окремих батальйонів територіальної оборони у Лохвицькому та Глобинському районах. В яких організовані 10-дені навчальні збори, з практичним призовом особового складу та розгортанням для них автономних наметових містечок, організацією харчування, облаштуванням побутових умов та навчальних місць з проведенням бойових стрільб тощо.

Під час зборів особовому складу розповіли про можливість укладання контрактів на службу у військовому резерві в підрозділах територіальної оборони області.

Система Orphus