Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Новорічні та Різдвяні свята полтавські рятувальники нестимуть службу у посиленому режимі

З метою оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період новорічних та різдвяних свят рятувальники нестимуть службу у посиленому режимі.

У Полтавській області цілодобово на чергуванні перебуватимуть 223 чоловік особового складу та 73 одиниці техніки. Також, Головне управління готове забезпечити введення в бойові розрахунки резервної техніки та особового складу для виконання завдань за призначенням додатково 245 рятувальників та 91 одиницю спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки. Про це повідмили в УДСНС УКраїни у Полтавскій області.

В період святкування  Новорічних свят та Різдва Христового Головним управлінням організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних свят, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Визначено, порядок дій і графіки чергування оперативних мобільних груп. Пожежна, інженерна і спеціальна техніка приведена у підвищену готовність, інспекторський склад закріплений за об’єктами святкування та затверджений графік їх чергування.

 Проведено інструктаж з рятувальниками залучених до несення служби, оперативних груп та чергових змін.

Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят  .

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101!

Система Orphus