Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Котелевщині триває робота з формування проекту Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки

Відбулося друге розширене засідання районної Ради регіонального розвитку. Провів його голова Котелевської РДА Віктор Колос.

Очільник району окреслив важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою місцева влада на 2019-2020 роки. Серед них – соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району, ремонт дорожнього покриття, забезпечення якісною питною водою, енергоефективність тощо. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Віктор Колос зазначив, що все заплановане можна буде швидше втілити в життя тоді, коли створиться Котелевська об’єднана територіальна громада. Адже реформа децентралізації передбачає передачу від органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності. Збільшення місцевих бюджетів у кілька разів дасть змогу покращити інфраструктуру в громадах і стимулювати розвиток багатьох галузей економіки.

Заступник голови райдержадміністрації Павло Луговий ознайомив присутніх із пропозиціями в розрізі галузей до проекту Перспективного плану розвитку Котелевського району на 2019-2021 роки, які надійшли від бюджетних установ, сільгосппідприємств, мешканців селища.

Робота із формування проекту Перспективного плану розвитку Котелевського району на 2019-2021 роки триває.

Система Orphus