Ви тут:
Кримінал Суспільство 

На Донеччині правоохоронці затримали бойовика, який ховався від покарання чотири роки

В 2014 році чоловік служив на блокпості терористів. Після звільнення міста переховувався спочатку в РФ, а потім повернувся до Костянтинівки. Працюючи таксистом, був дуже обережним та нічим не видавав свого минулого. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

До незаконного збройного формування новобранець вступив під впливом російської інформаційної пропаганди. На посаді чергового блокпосту 28-річний житель Костянтинівки незаконно здійснював огляд транспорту.

Через два місяці чоловік розчарувався в службі та з початком звільнення півночі регіону українськими військами терміново залишив лави бойовиків та виїхав у пошуках кращої долі до РФ.

Але життя на чужині не принесло очікуваних результатів, тому екс-бойовик повернувся до рідного міста.

Побачивши, що багато місцевих учасників НЗФ були викриті поліцією, чоловік ретельно приховував своє минуле. Влаштувався таксистом і тривалий час створював імідж законослухняного громадянина.

Однак, попри те, що минуло понад чотири роки, поліцейські зібрали достатньо інформації щодо його причетності до терористичного угрупування.

“Відносно бойовика відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань” Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Уникнути кримінальної відповідальності чоловік міг би, добровільно здавшись до поліції. Згідно з ч.6. ст. 260 Кримінального звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus