Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Митники Полтавщини привітали підшефних дітей з новорічними святами

День Святого Миколая одне з найкращих зимових свят. З особливим нетерпінням чекає на нього малеча – бо для них це не лише веселощі, а й безліч подарунків. Дорослі, з поваги до Святого Миколая, повинні зробити подарунки для тих діточок, які найбільше потребують нашої уваги – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

За доброю традицією, цього дня митники полтавського регіону завітали в гості до своїх підшефних – вихованців школи-інтернату №2 м. Полтави та Яхницької спеціальної школи – інтернату Лохвицького району.

Митники часті гості в цих навчальних закладах, добре знають не лише про потреби та проблеми дітей, а й цікавляться їхніми успіхами та здобутками. «Чужих дітей не буває, – впевнений начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко, – і саме ми, дорослі, повинні зробити життя дітей, які позбавлені батьківської уваги, якомога кращим».

Дітлахи, дякуючи за увагу та солодкі подарунки, підготували гостям гарний концерт та привітали з наступаючими новорічними святами. Проведення благодійної акції в черговий раз підтвердило, що роблячи щасливими дітей, стаєш щасливішим сам.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus