Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородська молодіжна громадська організація «За нами майбутнє» відзначає десятиріччя своєї діяльності

У цьому році Миргородська міська молодіжна громадська організація «За нами майбутнє» відзначає десятиріччя своєї діяльності. З цієї нагоди в залі засідань міської ради відбулося урочисте відкрите засідання для засновників, членів та волонтерів організації.

Робота молодіжної організації є прикладом для наслідування іншим громадським активістам, – підкреслила секретар міської ради Наталія Олексіївна.

Під час зустрічі голова МММГО «За нами майбутнє» Козлова Вікторія презентувала присутнім результати діяльності за період існування організації, повідомляють у міській раді.

З 2008 року організація в тісній співпраці з центром соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді реалізувала низку проектів, спрямованих на профілактику захворюваності на ВІЛ/СНІД, тютюнопаління, вживання наркотичних та алкогольних напоїв серед молоді.

Одним з ключових напрямків діяльності МММГО «З нами майбутнє» є розвиток лідерських якостей молоді, її активне залучення до життя громади. В рамках цього напрямку було організовано тренінги з основ лідерства, стажування молоді в органах місцевого самоврядування,  молодіжний форум «Можливості», профорієнтаційний форум «Школа успіху 2018», проект з неформальної освіти «Майстерня активної молоді».

Також, під час зустрічі відзначили найактивніших членів ГО та подякували партнерам, котрі надають підтримку молодіжним ініціативам. Окрім цього, заступник голови організації Шумейко Арсен ініціював обговорення планів на майбутній рік, а також окреслив основні напрямки, в рамках яких продовжуватиметься активна робота.

Система Orphus