Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

МОН створюватиме дитячі наукові позашкільні заклади

Міністерством освіти розроблено Положення про спеціалізований заклад позашкільної освіти наукового профілю. Відповідний проект документа винесений відомством для громадського обговорення.

Документ, після його затвердження, визначить порядок організації діяльності спеціалізованих закладів позашкільної освіти, пише Освіта.ua

Планується, що заклади позашкільної освіти наукового профілю надаватимуть своїм вихованцям освіту наукового спрямування та залучатимуть їх до науково-дослідницької, дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької, пошукової діяльності у різних галузях.

Головними завданнями, які постануть перед спеціалізованими закладами, стануть реалізація державної політики у сфері роботи з обдарованими дітьми та молоддю, створення умов для формування дослідницьких компетентностей, популяризація науки  тощо.

Загальну координацію діяльності спеціалізованих закладів здійснюватиме Мала академія наук України.

Спеціалізовані заклади позашкільної освіти наукового профілю як суб’єкти господарювання можуть діяти як бюджетні установи, а також як неприбуткові або прибуткові заклади освіти.

Разом з тим, усім спеціалізованим закладам буде надано право надавати платні освітні та інші послуги.

Зауваження та пропозиції до проекту документа можна надсилати до 08 січня 2019 року за адресою: a_serednytska@mon.gov.ua.

Система Orphus