Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінінформполітики оновило інструкцію погодження в’їзду іноземних журналістів на територію Криму

Оновлена інструкція діятиме на період запровадження воєнного стану в окремих областях України.

Про це повідомляє Детектор медіа з посиланням на сайт Міністерства інформаційної політики України.

«Міністерство інформаційної політики України спільно з Державною міграційною службою України та Державною прикордонною службою України вирішили на період дії правового режиму воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018 “Про введення воєнного стану в Україні”, залишити в силі механізм доступу іноземних журналістів до тимчасово окупованого Криму в період воєнного стану, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. №367 “Про затвердження Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”, з дещо оновленою інструкцією, яка буде діяти на період, визначений Указом Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018 “Про введення воєнного стану в Україні”», – йдеться в повідомленні.

Згідно інструкції, в’їзд іноземних журналістів в Крим та виїзд з нього здійснюватиметься за паспортним документом та наявністю спеціального дозволу. Дозвіл є одноразовим, тобто дозволяє лише один в’їзд та виїзд з Криму. Для наступного відвідування необхідно отримувати новий спеціальний дозвіл. Порядок його отримання викладено в інструкції.

У МІП зазначають, що остаточне рішення про пропуск іноземних журналістів на територію тимчасово окупованого Криму буде прийматися Держприкордонслужбою «в рамках покладених на неї повноважень з впровадження правового режиму воєнного стану».

Система Orphus