Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мешканці Глобиного можуть безкоштовно отримати контейнери для сміття

1 грудня у Глобиному відбулася презентація нової комунальної послуги – збору твердих побутових відходів з території садибної забудови з використанням індивідуальних пластикових контейнерів ємкістю 120 л, повідомили на сайті Глобинської громади.

Група працівників виконавчого комітету Глобинської міської ради на чолі з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександром Артюшенком ознайомлювала жителів міста з нововведеннями міської влади. На виконання рішення виконавчого комітету від 22.11.2018 №289 жителі Глобиного ознайомилися з правилами користування пластиковими контейнерами, оплатою комунальної послуги та іншими нововведеннями.

Разом із послугою зі збору і вивозу відходів мешканці зможуть безкоштовно отримати пластиковий контейнер об’ємом 120 л. Збір відходів планується проводити два рази на місяць. Для цього у визначений день абонент має викотити контейнер з двору на вулицю – решту роботи виконають комунальники. 

Щоб укласти договір на вивіз побутових відходів з використанням індивідуальних контейнерів, майбутньому абоненту необхідно лише один раз звернутись до міського ЦНАП.