Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Мережа магазинів побутової техніки “Техномаркет”у Полтавській області – партнер програми “Оплата частинами”

Враховуючи потреби своїх клієнтів, ПриватБанк продовжує розширювати мережу торговельних закладів, у яких можна розрахуватися за будь-які товари поступово, не виходячи за рамки бюджету. Днями до популярного сервісу від ПриватБанку “Оплата частинами” приєдналися  магазини мережі “Техномаркет у Полтаві (вул. Зіньківська, 6/1 (ТРЦ  “Київ”), проспект Миру, 30а, вул. Івана Мазепи, 59), а також магазини “Техномаркет” у місті Гадяч (вул. Гетьманська,13) та Лубни (проспект Володимирський, 98).

“Побутова техніка сьогодні коштує недешево, – говорить Надія Петрова, клієнт ПриватБанку. – Ціни весь час зростають. А тому людям навіть невеликі покупки часто не по кишені. Сервіс “Оплата частинами” від ПриватБанка вже вкотре рятує наш сімейний бюджет. Напередодні новорічних свят купила дітям у подарунок телевізор і поступово розрахуюсь за нього. Без таких зручних програм зараз не вижити. Вдячна ПриватБанку. Міркуємо вже купити і пральну машину”.

Усіохочі придбати побутову техніку клієнти ПриватБанку можуть скористатися сервісом безпосередньо в магазині. Для цього треба просто повідомити касиру, що розрахунок буде проводитись не весь одразу, а частинами – протягом певного часу (до 12 місяців). Оформлюється все протягом 30 секунд. Якщо клієнт вчасно сплачує всі внески, то користування сервісом для нього взагалі безкоштовне.

Кожен клієнт банку легко може дізнатися про суму ліміту “Оплати частинами”. Для цього треба відправити на номер 10060 SMS із текстом chast.

“У всьому світі зараз існує така тенденція, що значні покупки здійснюються не відразу, а в кредит. Так набагато зручніше для людини, – говорить керівник напрямку “Оплата частинами” Полтавського ГРУ Віталій Колісник. – Ми теж намагаємося не відставати. За останній час до сервісу приєдналося багато торговельних точок, і їхня кількість буде зростати далі, адже в цьому є потреба”.

Сьогодні безвідсоткову розстрочку за допомогою сервісу «Оплата частинами» пропонують близько 1000 торговельних підприємств у Полтаві та області.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися на сайті.  Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Система Orphus