Ви тут:
Суспільство 

McDonald’s судиться з українським виробником

Відомий виробник фаст-фудів прохає суд заборонити використання торгових марок Mc’Corn і McCorn.

Про це повідомляє Ліга Бізнес.

За інформацією видання, американська McDonald’s International Property Company зі штату Делавер подала позов до українського Міністерству економічного розвитку і торгівлі та київського ТОВ Асканія Трейдинг з вимогою заборонити використання торгових марок Mc’Corn і MacCorn.

В українському офісі МакДональдз конкретизувати причину і деталі спору відмовилися, повідомивши, що інформація є конфіденційною. Ймовірно, американців збентежила перша частина нейминга бренду – Mc.

“Схильний припустити, що не останню роль відіграє слово Mc, яка була визнана загальновідомим”, – відзначає Сергій Бригинець, юрист практики інтелектуальної власності ЮФ Evris.

McDonald’s Corporation (укр. МакДональдз) — американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування.

За підсумками 2010 року компанія займає друге місце за кількістю ресторанів у всьому світі після ресторанної мережі «Subway». Входить в список «Fortune Global 500» 2009 року (388-е місце). Штаб-квартира компанії розташована в Оук-Брук — передмістя Чикаго, США.

поширити новину: