Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже мільйон гривень компенсації з обласного бюджету отримали клієнти ПриватБанку у 2018 році

У грудні в Полтавській ОДА відбулось останнє засідання комісії по розгляду бізнес-проектів в рамках комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Полтавській області. Цього разу на конкурс було винесено і розглянуто шість проектів клієнтів ПриватБанку, по яким було прийнято рішення про часткову компенсацію по кредитам за створені робочі місця.

Всього обласним бюджетом у 2018 році було виділено 1 млн грн, компенсацію отримали 23 суб’єкта господарювання загальною сумою 964 500 грн. Всі ці підприємці є клієнтами ПриватБанку.

Так, Кропива Валентин  – приватний підприємець з м. Карлівки, що на Полтавщині, скористався програмою “КУБ”, отримав кошти, які використав на розвиток свого бізнесу, і отримав 20%  компенсації за кредитом.

 “Я переконавсь на власному прикладі, що співпраця банківської установи з владою дає реальні результати, – говорить приватний підприємець з м. Карлівки Кропива Валентин. – Я – власник магазину дитячого взуття. Отримані у ПриватБанку кошти планую використати на розвиток свого бізнесу. Взяв на роботу ще трьох чоловік. На цьому не планую зупинятись, поки є такі програми і реальна підтримка держави – час активно працювати!”

 “Ми надаємо  фінансову підтримку бізнесу, влада – допомогу у виплаті компенсації за кредитами, – говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку  Олександр Цись. – Створення нових робочих місць дозволить наповнити державну скарбницю, кошти з якої підуть і на розвиток інфраструктури і на соціальні проекти. Наша країна мусить стати справжньою країною підприємців, країною розвинутої економки . Вважаю, що  для цього у нас є все”.

Будь-який підприємець малого та середнього бізнесу може отримати швидкі кошти на підтримку чи  розвиток, звернувшись до відділення ПриватБанку або залишивши заявку на сайті. Кредит надається підприємцям або юридичним особам на термін до 12 місяців з щомісячною ставкою 1,8 % на місяць на початкове тіло кредиту. Сума, на яку можна розраховувати, – від 50 тис. грн до 1 млн  грн. Кошти надходять на поточний рахунок. І що саме головне – застава по кредиту не оформляється.    

 За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке відділення ПриватБанку.

поширити новину: