Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Маємо спільні проблеми, можемо допомагати одне одному у їх вирішенні”, – Арієль Ромеро, тимчасово повірений у справах Посольства Аргентини

Сьогодні Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький зустрівся з Тимчасово повіреним у справах Посольства Аргентинської Республіки в Україні країні Арієлем Максом Санчесом Ромеро.

Зокрема, вони обговорили питання щодо співпраці в економічній та культурній сферах.

“З моменту проголошення незалежності України саме Аргентина була однією з перших країн, яка підтримала незалежність України у 1991 році, і однією з перших відкрила своє посольство. Полтавська область серед найкращих регіонів в Україні щодо інвестиційної привабливості. Ми сьогодні проходимо важливі реформи у нашій державі. Одна з основних – децентралізація. Наразі об’єднані територіальні громади покривають 30% території Полтавської області. Якщо будуть інвестори, які хочуть інвестувати кошти, ми має абсолютно різні території в промисловій, аграрній та нафтогазовій зонах”, – сказав Андрій Пісоцький та зауважив, що Полтавщина зацікавлена в іноземних інвестиціях.

У свою чергу Арієль Макс Санчес Ромеро подякував за відкритість та зауважив, що Аргентина й Україна мають багато спільного: подібні за розміром, кількістю населення, мають спільні традиції в культурі, схожу ментальність та цінності.

“Ми маємо і спільні проблеми. Тому можемо допомагати один одному у їх вирішенні”, – зауважив повірений у справах Посольства Аргентини та додав, що безвізовий режим між Україною та Аргентиною діє з 2011 року. Це дозволяє розвивати міжнародне співробітництво як в економічній, так і в культурній сферах.

До речі, на завтра в Аріеля Макса Санчеса Ромеро у Полтаві запланована зустріч у Торгово-Промисловій Палаті з п’ятдесятьма місцевими бізнесменами. На ній планують обговорити нові можливості співпраці.

Система Orphus