Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Крок за кроком ми будемо змінювати Полтавщину, будувати країну, якою б могли пишатися наші діти, – Олександр Біленький

Днями у Києві відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2018 року». Серед них – 6 проектів із Полтавщини – найкращий результат серед усіх регіонів України.

У Києві на високому рівні відзначили практики місцевого самоврядування з Полтавщини 

Це спільний проект Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства України і Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Зокрема, відзначено:

– проект Решетилівської районної ради «Забезпечення високошвидкісним Інтернет громад Решетилівського району» – 1 місце серед районних рад України за напрямком «Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, програмах та ресурсах»;

– проект Пирятинської міської ради «Система збору і вивозу твердих побутових відходів на території Пирятинської міської ОТГ та 5 сільських рад-партнерів – основа для формування безпечного життєвого середовища в громадах» – 2 місце у цій номінації, але серед міст;

– проект Омельницької сільської ради Кременчуцького району «Створення інклюзивно-ресурсного центру «Надія» – 2 місце серед сільрад у номінації «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку».

Спеціальні відзнаки отримали проекти:

– «Бюджет участі Полтавської області – Полтавська обласна рада;

– «Безпечний район Гадяцького району» – Гадяцька районна рада;

– «Про сучасні підходи до освітнього процесу учнів з особливими освітніми потребами у Хорольському районі Полтавської області» – Хорольська районна рада.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у мережі Facebook привітав колег із перемогою.

«Щиро вітаю колег з чудовим результатом та заслуженим визнанням, – зазначив Олександр Біленький. – Наступного року Полтавська обласна рада планує реалізувати ще кілька цікавих ідей, зокрема екологічної спрямованості. Вже готується проект облаштування пунктів прийому твердих побутових відходів та придбання «еко-буса» для транспортування їх до місця утилізації. Поступово, крок за кроком ми будемо змінювати Полтавщину, будувати країну, якою б могли пишатися наші діти!»

Система Orphus