Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі депутати просять керівництво держави звернути увагу на стан мосту через Дніпро

Питання технічного стану мостового переходу через р. Дніпро вже багато років турбує міську владу та жителів Кременчука, оскільки після введення в експлуатацію в 50-ті роки минулого століття він капітально не ремонтувався. За ці роки транспортне навантаження на нього збільшилося в десятки разів, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міст завжди був і залишається стратегічно важливим об’єктом не тільки для Кременчука, бо він з’єднує дві частини міста, а його автопроїжджа частина є дорогою загальнодержавного значення.

Читайте також: 10 грудня на мосту через Дніпро у Кременчуці проводитимуть ремонт

Враховуючи значущість мостового переходу для життєдіяльності міста зокрема, міська влада завжди брала на себе питання ремонту його асфальтного покриття. Так було і останнього разу восени цього року, але правоохоронці побачили в цьому порушення законодавства.

З цього приводу на пленарне засідання Кременчуцької міської ради було запрошено представника Укрзалізниці Бориса Клименка. Він зазначив, що державне підприємство контролює технічний стан мосту через Дніпро, виконує роботи з ремонту деформаційних стиків, металевих конструкцій, освітлення, але ремонт асфальтобетонного покриття його автопроїжджої частини не робиться, бо воно не знаходиться у них на балансі.

На думку Бориса Клименка, ремонтувати його повинне або місто, або Служба автомобільних доріг. Щоб поставити крапку в цьому проблемному питанні, Кременчуцька міська рада сьогодні прийняла рішення «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ України та Генерального прокурора України щодо мостового переходу через річку Дніпро в місті Кременчуці».

“Депутати звертаються з проханням вжити всіх можливих заходів щодо передачі дорожнього покриття Крюківського мосту на баланс Кременчуцької міської ради та якнайшвидшого забезпечення проведення капітального ремонту всього мостового переходу через р. Дніпро у місті Кременчуці та забезпечення вирішення цього питання у правовому полі”, – йдеться у повідомленні Кременчуцької міськради.

Система Orphus