Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук та Новознам’янська ОТГ потрапили у ТОП міст та громад України, дружніх для дітей та молоді

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Урядом України оприлюднив перелік міст та громад, які першими від України претендують на міжнародний статус «Громади, дружньої для дітей та молоді».

До переліку увійшли:

– міста Одеса, Львів, Вінниця, Умань (Черкаська область), Кременчук (Полтавська область) та Дружківка (Донецька область).

–  Об’єднані територіальні громади (ОТГ) – Білозерська ОТГ Черкаської області, Біляївська ОТГ  Одеської області , Новоборівська ОТГ Житомирської області, Новознам’янська ОТГ Полтавської області, Новоукраїнська ОТГ  Кіровоградської області.

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна у вступному слові зазначила, що головним чинником  цієї ініціативи є бажання – бажання молоді та кожного мешканця громади бути серед тих, хто робить свою громаду ближчою для дітей та молоді.

Також вона підкреслила, що важливим чинником цієї ініціативи є навчання – як врахувати думку один одного при формуванні єдиної загальної системи, яка буде сприяти дітям і молоді розвиватись так, як вони бажають і будувати свою громаду, як вони це бачать. Олександра Чуркіна відзначила, що Україна є першою країною, яка визнала цю ініціативу як національний пріоритет. Мінсоцполітики наразі розробляє законодавчі акти, що передбачають додаткове фінансове стимулювання тих громад, які отримають відзнаку «Громада, дружня до дітей та молоді».

Олександра Чуркіна також вручила представникам міст кандидатські відзнаки «Громада, дружня до дітей та молоді».

Система Orphus