Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Космоплан Virgin Galactic може вперше вийти в космічний простір

Компанія Virgin Galactic піднімає на новий рівень випробувальні польоти свого космоплана SpaceShipTwo і тепер планує збільшити максимальну висоту польоту, щоб вперше досягти космосу.

Як пише ITC.ua, згідно із заявою на офіційному сайті компанії, на наступному етапі програми VSS Unity (так офіційно називається другий космічний корабель SpaceShipTwo) полетить швидше і вище, ніж раніше. При цьому на його борту буде вантаж для імітації ваги перевезених пасажирів.

Virgin Galactic сподівається приступити до четвертого випробувального польоту з більш амбіційними умовами. Це означає, що вже сьогодні, 13 грудня, VSS Unity може вийти в космос. Основною метою на даному етапі є збір даних, які допоможуть компанії з’ясувати, коли необхідно вимикати ракетний двигун, щоб якомога довше пробути в умовах мікрогравітації.

VSS Unity є другим серед суборбітальних космопланів Virgin Galactic, який був створений на заміну першого SpaceShipTwo, який зазнав аварії в пустелі Мохаве в 2014 році. Перший випробувальний політ нового космоплану відбувся в квітні цього року, а вже в липні він успішно пройшов треті льотні випробування, на яких корабель досяг висоти 52 км на максимальній швидкості 2,7 Маха, що вдвічі більше швидкості звуку.

 

Система Orphus