Ви тут:
Суспільство Україна 

Командир українського буксира Мельничук відмовився давати свідчення росіянам

Командир рейдового буксира “Яни Капу” Олег Мельничук знову відмовився давати свідчення російському “слідству” та оголосив, що є військовополоненим

Про це у Facebook написав адвокат полонених українських моряків Едем Семедляєв.

Семедляєв 12 грудня зустрівся зі своїм підзахисним Мельничуком. За даними адвоката, в середу “пройшли слідчі дії” щодо нього.

“У своїх свідченнях він (Олег Мельничук) вказав, що відповідно до Женевської конвенції є військовополоненим, винним себе не вважає і не дає будь-яких свідчень. Олег у міру своїх сил підтримує свою команду, а також просив подякувати всім, хто допомагає українським морякам”, – повідомив адвокат.

Раніше Мельничук вже відмовлявся давати свідчення російським слідчим.

Cемедляєв також зазначив, що слідчі ФСБ “хочуть закрити рота адвокатам”, тому вимагають від захисників підписувати “підписку про нерозголошення даних попереднього слідства”.

“На що я відповів, що не можу підписати настільки “серйозний” документ, оскільки мені не ясно, які саме дані я не маю права розголошувати. Слідчий так і не зміг конкретизувати свою вимогу, після чого знайшов двох “студентів-понятих”, які погодилися підписати”, – додав Семедляєв.

Система Orphus