Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда ГУ поліції Полтавщини здобула перемогу у Чемпіонаті з кульової стрільби серед правоохоронців

Передноворічні змагання з кульової стрільби відбулися сьогодні у тиру стадіону “Динамо” за ініціативи Обласної федерації ФСТ “Динамо” та за підтримки Головного управління Нацполіції Полтавщини. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

На “рубежі відкриття вогню” зустрілися команди Управління Служби безпеки України в Полтавській області, Главку поліції Полтавщини та Полтавського відділу поліції.

В індивідуальному заліку у жінок, за кількістю набраних балів, перше місце виборола спортсменка СБУ – Анна Одякова, друга “сходинка” у Валерії Галич з Полтавського відділу поліції, третє місце – за Вікторією Мордвиновою з ГУНП.

У чоловіків в особистій першості найкращий результат продемонстрував стрілок команди ГУНП – Сергій Терещенко, який набрав 86 очок (зі 100 можливих). “Срібло” у його побратима – Андрія Чернікова (з ГУНП), який поступився товаришу по команді лише одним балом (у його заліку – 85 очок). “Бронзу” отримав стрілок СБУ Валентин Чумак (81 очко).

“У командному заліку перемогу здобула команда поліцейських Головного управління області. Друге місце – у команди СБУ. А нагорода за третє місце у спортсменів-стрілків Полтавського відділу поліції”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus