Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ходити пішки – найпростіший спосіб оздоровити серце й судини

Спочатку ходіть пішки 10 хвилин на день впродовж перших двох тижнів. Поступово збільшуйте час прогулянок. У певні дні ходіть пішки на більш далекі відстані. Наприклад, 15, а не 10 хвилин на день.

Потім збільште число днів, коли ви ходите на довші відстані. Виберіть правильний темп. Як тільки вибраний темп буде вам комфортний, постарайтеся ходити трохи швидше, повідомляє zhyvyaktyvno.org

Піша ходьба: цікаві факти Якщо ви робите 105 кроків на хвилину, то це означає, що ви йдете зі швидкістю приблизно 1,9 км / год. Піша прогулянка на 1,6 км за 20 хвилин допомагає «спалити» близько 100 калорій. Проходячи 1,6 км за 20 хвилин, ви витрачаєте стільки ж енергії, що й при плаванні протягом 10 хвилин. До фізичної активності помірної інтенсивності, крім прогулянок у швидкому темпі, належать садово-городні роботи, танці, плавання, катання на велосипеді.

Слід узяти до уваги: кількість калорій, витрачених за будь-якої фізичної активності, залежить від маси тіла, фізичної форми людини та інтенсивності навантаження. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед початком будь-яких фізичних тренувань. Людям, які протягом певного часу мало рухалися, слід братися до фізичних вправ обережно.

Система Orphus