Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Керівництво Полтавщини привітало українських воїнів З Днем Збройних сил України

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко привітали українських воїнів з Днем Збройних сил України.

 

Український народ пишається своїм військом, адже лише міцна та боєздатна армія може гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті. Сучасні Збройні сили України – це заслуга мільйонів громадян, які щоденно роблять свій внесок у розвиток війська, захищаючи державні кордони на передовій, підвищуючи свою майстерність на військових полігонах, працюючи на підприємствах оборонної галузі. Загартовані в запеклих боях на східних рубежах професіоналізм, патріотизм та незламність духу наших воїнів стали прикладом честі й символом мужності для кожного українця. Зичу всім міцного здоров’я, особистих і професійних досягнень, миру, злагоди та добра! Схиляю голову перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне майбутнє кожного з нас, – привітав захисників Олександр Біленький.

Вони першими сказали: «Це наша земля і ми не віддамо жодної її частини». Так, ворог підступний і мав значно більше сил, але вони дали йому відсіч. Вони боронять нас і у сніг, і у зливу, і коли «поливають» терористи. Подвиги — це і є їх щоденна робота. Вони — це українська армія. Вітаю зі святом усіх, хто має відношення до ЗСУ. Ми вдячні вам за кожен мирний день у наших містах, привітав воїнів Валерій Головко.

Система Orphus