Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кафе-кондитерська “Ваніль” у Полтаві – партнер програми “Бонус Плюс”від ПриватБанку

Замовити смачний сніданок, випити кави з тістечками, поспілкуватись з друзями у затишній атмосфері і отримати бонус 5%  – це реально для полтавців.

Кафе – кондитерська “Ваніль” , що у самому центрі міста, за адресою: вул. Небесної Сотні, 9/17, стало партнером ПриватБанку у програмі лояльності “Бонус Плюс”. Відвідувачі кафе-кондитерської  “Ваніль” при розрахунку за послуги картками ПриватБанку отримуватимуть бонус 5%. Якщо суми коштів на бонусному рахунку вистачає, то розрахуватись у кафе  можна бонусами.

“Бонуси зараховуватимуться на клієнтську картку ПриватБанку, зокрема, на спеціальний бонусний рахунок. Розрахуватися накопиченими бонусами є можливість у всіх торгових точках-партнерах програми. Переглянути інформацію про “Бонус Плюс” можна на сайті, – говорить Тетяна Зайцева, керівник напрямку “Бонус Плюс” Полтавського ГРУ  ПриватБанку. Доступний і спеціальний мобільний додаток “Бонус Полюс”. Там інформація про торгові точки, які є партнерами програми, їхні адреси та розташування на карті міста, а також розмір відсотку бонуса та залишок коштів на бонусному рахунку власника картки”.

На сайті “Бонус Плюс”  можна підписатись на розсилку новин та оперативно дізнаватись про нові підключення та найкращі пропозиції у рамках програми лояльності.

Сьогодні у Полтаві та області до програми “Бонус Плюс” підключені більше 1300 торгівельних закладів, на бонусних рахунках  жителі Полтавщини накопичили більше 20 млн грн.

Система Orphus