Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інклюзивно-ресурсний центр у Кобеляках отримав подарунок

У інклюзивно-ресурсному центрі, що працює на базі Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1, 26 дітей віком від 2 до 14 років з особливими потребами мають змогу отримувати психолого-педагогічну підтримку.

На створення та наповнення матеріально-технічною базою інклюзивно-ресурсного центру з державного бюджету було виділено 108 тисяч гривень. Зараз в установі працюють п’ятеро спеціалістів.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю до Центру завітали голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко та начальник районного відділу освіти Наталія Коваль. Для покращення надання освітніх послуг в Центрі вони передали директору навчального закладу ноутбук.

“Ми навіть не очікували, що буде така кількість охочих відвідувати заняття в нашому центрі. Дітей, дійсно, багато. Ми намагаємося нікому не відмовляти. Та, на жаль, на даний час наші можливості обмежені. Сподіваємось, в найближчому майбутньому штат працівників центру розшириться і ми зможемо приймати на навчання більшу кількість бажаючих, – розповіла директору навчального закладу Ірині Гулієвій.