Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Глобинчани зібрали допомогу до свят для дітей та захисників у “сірій зоні”

Напередодні свята Святого Миколая працівники відділів виконавчого комітету Глобинської міської ради приєднались до благодійного збору допомоги для українських воїнів, що боронять рідну землю на Сході України та дітей Первомайського НВК Ясинуватського району на Донеччині (т. зв. “сіра зона”), аби хоч якось створити для них атмосферу свята.

Збір та підготовка подарунків проводилась у редакції районної газети «Зоря Придніпров’я» та 19 грудня діти вже отримали довгоочікувані подарунки, повідомили на сайті “Глобинської громади”.

Було зібрано близько 6,5 тисяч гривень власних коштів. На них придбано солодощі (цукерки і печиво) та дитячі подарунки: розвиваючі ігри, цікаві книги, альбоми для малювання, олівці, розмальовки, наліпки, кольоровий папір та картон, ножиці, клей, пластилін, настільні ігри, набори для творчості та інше. А також частина коштів використана на пальне, аби Святий Миколай разом з волонтерами зміг вчасно доставити подарунки, щоб жодна дитина з Первомайського НВК не була обділена увагою.

 

 

Система Orphus