Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Фахівці Головного управління ДФС Полтавщини розповіли про права вихованцям Центру Соціально-психологічної реабілітації дітей

З нагоди проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права до вихованців Полтавського комунального закладу «Центр Соціально-психологічної реабілітації дітей» завітали представники Головного управління ДФС у Полтавській області на чолі із заступником начальника ГУ ДФС в області Аллою Рябковою та начальником управління у м. Полтаві обласного ГУ ДФС Андрієм Вітренком.

На початку зустрічі гості розповіли дітям про важливу роль податків в житті нашої країни та наголосили на необхідності їх сумлінної сплати до скарбниці. Довівши до вихованців закладу інформацію з питань реалізації прав людини фахівці органів Головного управління ДФС в області розповіли малечі про свою роботу, зупинившись зокрема на сервісній складовій та охарактеризувавши роботу Центрів обслуговування платників в області, а також послуг, що в них надаються, повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

На завершення заходу представники Головного управління ДФС у Полтавській області проанонсували Всеукраїнський Мистецький конкурс «Податкова абетка» для учнів 1-4 класів та «Сьогодення і майбутнє податкової й митної справи» – для учнів 5-9 класів, регіональний етап якого відбудеться у грудні 2018 року – лютому 2019 років, як одна із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

На завершення зустрічі вихованці обласного КЗ «Центр Соціально-психологічно реабілітації дітей» отримали від своїх гостей смаколики та творчі подарунки – тематичні розмальовки для виховання податкової культури підростаючого покоління.

Система Orphus