Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці Держгеокадастру області надали полтавцям більше 185 тисяч адмінпослуг

З початку 2018 року державні кадастрові реєстратори Полтавщини надали 185970 адміністративних послуг, з яких 147022 – безоплатно, а 38948 – платно.

Серед безоплатних послуг переважали такі як державна реєстрація земельних ділянок – 53408, видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 40656, надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 14117.

Платні послуги стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 34226, довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) – 421, викопіювань із картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) – 1622, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу, що здійснює його ведення – 2674. За адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету майже 613 тис. гривень.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Перейти до вмісту