Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Директор Полтавського обласного центру зайнятості розповіла звідки насправді береться безробіття та як його подолати

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва у колонці на “Економічній правді” розповіла про “міфи щодо відсутності роботи”.

– Ми звикли чути нарікання, що раніше, за радянських часів, були великі підприємства, які давали роботу, а тепер їх закрили і роботи немає. Насправді, закрили — і правильно зробили, бо ті технології, що ними застосовувались — неефективні, застарілі і незатребувані в світі. Поступово заходять нові технології, нові підприємства, але ніхто на це не звертає увагу. Зараз на ринку праці пропозиція роботи перевищує попит — у нас на одного робітника — дві-три вакансії. В Україну ідуть інвестиції і новим роботодавцям потрібен ресурс, – наголошує Катерина Клавдієва.

Вона зазначила, що Полтавська область — хороший приклад. Ситуація на ринку праці в області найкраща, ніж будь-де: рівень зареєстрованого безробіття (скільки безробітних звернулось) у 2006 році складав 5,5%, зараз — 3,2%.

Також Катерина Клавдієва наголосила, що в області найбільша кількість вакансій за всю історію України.

– Наприклад, завод “Лтава”, Крюківський вагонобудівний, Кременчуцький колісний завод, Кредмаш (Кременчуцький завод шляхових машин), Кременчуцький сталеливарний завод — це підприємства світового рівня, які сьогодні потребують робочої сили. Багато роботодавців готові брати на роботу внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО — з цими категоріями у нас проблем немає — майже всіх, хто стояв у нас на обліку, вже працевлаштували. Дефіцит кадрів змушує роботодавців іти назустріч робітникам і пропонувати їм комфортні умови.

У регіоні також дуже багато підприємств пропонують роботу вахтовим методом та щодня підвозять працівників на роботу. Надають гуртожитки або компенсують витрати за винайм житла підприємства Кременчука, Полтави, Горішніх Плавнів.

– Зміна ситуації на ринку праці позначилася і на роботі нашої служби, ми перейшли від роботи з безробітним населенням до роботи з незайнятим. Різниця в тому, що безробітний — це той, кого не працевлаштували і надали статус безробітного. Незайнятий — тимчасово непрацюючий. Тобто служба зайнятості тепер шукає працівників для підприємств, а не тільки вакансії для безробітних. До того ж, ми навчаємо персонал, надаємо підприємцям компенсаційні виплати, передбачені законодавством про зайнятість, – розповіла Клавдієва.

Розповіла вона і про головну проблему на сьогодні. Це невідповідність професійно-технічної підготовки потребам ринку праці, активізація міграційного відтоку кваліфікованих кадрів за кордон, а також  слабка мотивація безробітних до активного пошуку роботи.

Якщо в середньому на обліку 60% людей з освітою, то відповідних вакансій – 25%, це суттєва диспропорція.

Якщо на одного робітника 2-3 вакансії є практично завжди, то на чотирьох людей з вищою освітою – одна вакансія на рік.

– На сьогодні лише 20% випускників шкіл навчаються в технікумах, а 80% — здобувають вищу освіту, але залишаються незатребуваними на ринку праці. З тими, у кого вища освіта загалом проблем немає. Проблема — куплена вища освіта, яка дає випускникам багато амбіцій і мало знань. Буває, що людина з дипломом не може без помилок написати заяву про отримання статусу безробітного.

– Наша мета зараз – повернути на ринок праці економічно активне населення. Для цього необхідно зміщувати акценти державної політики зайнятості з пасивних на активні заходи, що потребує докорінних змін у чинному законодавстві про соціальний захист та зайнятість населення. І такі зміни в Міністерстві соціальної політики вже розробляються, – наголошує Катерина Клавдієва. 

З повним текстом статті ви можете ознайомитися ТУТ.