Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство 

Дотримання міграційного законодавства та наслідки його порушення: у Полтаві відбулася прес-конференція з нагоди Міжнародного Дня мігранта (ВІДЕО)

Учора, з нагоди Міжнародного Дня мігранта, в ОКІА «Новини Полтавщини», відбулася прес-конференція на тему «Дотримання міграційного законодавства та наслідки його порушення».

Заступник начальника Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області Микола Якименко, начальник сектору з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Олег Харченко та головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Наталія Терещенко розповіли про основні правила перебування українських громадян у країнах ЄС, іноземців в Україні, зокрема,  й в умовах безвізового режиму.

– Наразі на території нашої держави перебувають іноземці та особи без громадянства. Ті особи, які не мають громадянства будь-якої держави, відповідно до Міжнародного законодавства, потребують або захисту, або мають необхідність перебування на території України. Є іноземці, які тимчасово проживають в Україні та певний час працюють, перебувають у дружніх/родинних стосунках із громадянами України, або навчаються. А також ті, які офіційно проживають на території України. Відповідно до облікових даних, на території Полтавської області проживає близько десяти тисяч іноземних громадян. Проблемні питання з іноземцями виникають. Зокрема, це доволі часті конфліктні ситуації, – наголосив Микола Якименко.

Він також зазначив, що дванадцять категорій іноземців мають право перебувати на території, починаючи з тих осіб, які навчаються, й завершуючи тими, які працевлаштовуються в нашій країні.

Начальник сектору з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Олег Харченко:

поширити новину: