Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

До Полтави завітає відомий письменник і журналіст Остап Дроздов

Полтавців запрошують на творчу зустріч  із письменником та тележурналістом Остапом Дроздовим. Про це повідомляє ГО «Нова Полтава» у Facebook.

Захід відбудеться  5 грудня о 18-00 год. у офісі ГО “Нова Полтава” (Полтава, вул. Котляревського, 6).

Організаторами творчої зустрічі є журнал “Артефакт”; громадська організація “SavePoltava”; медіамайданчик “Poltava.live”; відкрита громадська платформа “Нова Полтава” та книгарня “Зміст Книгарня”.

«Розмова про країну в собі та себе в країні. Політика, вибори, журналістика, боротьба із корупцією та своїми слабкостями – у одному заході!» – анонсують захід його ініціатори.

Остап Дроздов — український письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK. Закінчив з відзнакою факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. У журналістиці з 1998 року. Працював кореспондентом газети «Поступ», заступником головного редактора «Аргумент-газети», головним редактором тижневика «Аргумент-влада». З 2007-го — автор та ведучий авторської політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK. За цей час провів більше тисячі ефірів з політиками усіх рівнів. З 2014-го — автор та ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV», де гостями програми є головні українські ньюсмейкери тижня. Автор роману «Вибух».