Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

До полтавського університету завітав виконавчий директор мережі турецьких готелів

26 листопада 2018 року до Полтавського університету економіки і торгівлі завітали виконавчий директор мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts» Корхан Неджаті Кирач та менеджери анімації готелів «Delphin Imperial Hotel» та «Delphin Botanik Platinum Hotel», які є партнером ПУЕТ з організації програм стажування в Туреччині.

Під час візиту Корхан Неджаті Кирач провів ряд зустрічей: із першим проректором університету, представниками Міжнародного науково-освітнього центру (МНОЦ), у ході яких були обговорені результати стажування студентів у Туреччині у 2018 році, питання з удосконалення його організації, а також основні напрями й умови співпраці з організації стажування студентів у 2019 році, інформує прес-служба ПУЕТ

За результатами співпраці у 2018 році мережа готелів «Delphin Hotels & Resorts» показала себе як надійний партнер, що виконав сумлінно свої зобов’язання перед університетом та студентами стажерами. Перший проректор університету вручив Корхану Неджаті Кирач лист-подяку за надійне партнерство та високу якість організації стажувань студентів ПУЕТ у Туреччині у 2018 році.

Головною подією цього дня стала зустріч із студентами ПУЕТ, які взяли участь у літній програмі стажування в мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts» у 2018 році, та вручення сертифікатів. Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері, під час якої студенти розповіли про свої враження та переваги, які вони отримали в результаті стажування, про проблемні ситуації, що виникали,а також внесли свої пропозиції щодо змін. На думку учасників і організаторів сезон стажування в Туреччині виявився вдалим. Насамкінець студенти отримали сертифікати про проходження стажування в мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts», а Корхан Неджаті Кирач висловив кожному студенту свою вдячність і підкреслив особливості кожного, що свідчить про увагу з боку партнера до кожного студента-стажера.

Цього ж дня відбулася презентація літньої програми стажування в Туреччині у 2019 році для студентів ПУЕТ від компанії «Delphin Hotels & Resorts», під час якої Корхан Неджаті Кирач детально розповів про кожну вакансію й умови праці.