Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати обласної ради подарували медичне обладнання Лохвицькій ЦРЛ

24 грудня голова та депутати Полтавської обласної ради побували у Лохвицькій ЦРЛ. Голова Полтавської обласної ради Олександер Біленький, заступник голови Полтавської ОДА, депутат обласної ради Роман Товстий та депутати Анатолій Власенко, Віктор Щуров, Микола Бондар подарували Лохвицькій ЦРЛ медичне обладнання, яке допоможе лікарям проводити хірургічні втручання.

“Полтавська обласна рада одна з небагатьох, які виділяють депутатам кошти, які вони, зазвичай, витрачають на покращення життя мешканців свого району. Депутати цього округу виріши вкласти кошти саме в медицину — придбали необхідне обладнання. Це і лікарям допоможе не втрачати навички своєї роботи і мешканцям не знадобиться їхати до Полтави“, – зазначив Олександр Біленький.

На обладнання витратили 1 млн 200 тис. грн. У 2017 році депутати подарували лікарні автомобіль, яким транспортують пацієнтів на третинний рівень надання меддопомоги.

“Цьогоріч частину коштів, які я отримав від облради, вклав у лікарню, яка обслуговує не лише Лохвицький район, а й сусідні. Спілкуючись з лікарями вирішили, що саме це обладнання на даний момент найнеобхідніше. Плануємо й надалі з депутатами об’єднуватись та втілювати більш масштабніші проекти”, – розповів Роман Товстий.

“Це медобладнання лише початок, адже далі ми плануємо доукомплектувати їх та застосовувати не лише у гінекології, а й хірургії та урології”, – розповів головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей.

Перейти до вмісту