Ви тут:
Суспільство Україна 

“Армія у 2019 році отримає фінансування в розмірі 102 млрд гривень”, — Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує, що відповідно до рішення Воєнного кабінету та Ради національної безпеки і оборони була затверджена воєнна складова Державного бюджету на 2019 рік. Про це Глава держави повідомив під час робочої поїздки на Житомирщину, інформує прес-служба Міноборони України.

“Як і передбачається законом, у воєнному бюджеті нарешті видатки виключно на оборону перевищують 3% ВВП, а всього на сектор оборони і безпеки планується витрати більше 5% ВВП. На армію на наступний рік виділено близько 102 мільярдів гривень. На 16 мільярдів більше, ніж минулого року”, — повідомив Верховний Головнокомандувач ЗСУ. При цьому він додав, що це відбувається при стабільному курсі долара, завдяки макрофінансової стабілізації внаслідок співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема співпраці з ЄС, МФВ та Світовим банком.

Президент також додав, що сьогодні золото-валютні резерви України “вже перевищили 20 млрд доларів, що свідчить про міць економічної ситуації країни”.

Петро Порошенко також підкреслив, що таке фінансування дозволяє передавати у Збройні Сили України нове озброєння та техніку. За його словами, у найближчий перспективі ЗСУ отримують нове ракетне озброєння “Вільха” та “Нептун”.

“Є гроші, нарешті, для закупівлі для Збройних Сил України в перспективі таких новітніх комплексів, як ракетне озброєння “Вільха”, яке пройшло успішне випробування, ракетне озброєння “Нептун”, самохідну артилерійську установку “Богдана”, ударний розвідувальний комплекс “Сокіл” та високоточний снаряд “Квітник” і багато іншого”, — повідомив Верховний Головнокомандувач ЗСУ.

При цьому він зауважив, що це неповний перелік, але його ще зарано повідомляти для засобів масової інформації.

Глава держави подякував науковому і виробничому персоналу оборонно-промислового комплексу, які задіяні у виконанні оборонного замовлення.

Система Orphus