Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

4 поради, які зроблять вас невразливими для грипу

Таке неприємне вірусне захворювання, як грип, яке досягає кожної людини в певний момент життя, часто має свою сезонність. Саме холодна пора року є основною умовою розповсюдження такого захворювання. Існує безліч способів і препаратів для боротьби з грипом, і не всі з них дієві або безпечні для здоров’я в цілому. Знаючи про високу ймовірність захворювання і наявності епідеміологічного стану на території проживання, кращим рішенням буде вжити ефективних заходів профілактики. Нижче ви зможете дізнатися детальніше про способи профілактики і лікування грипу, натурального походження, повідомляє ukrhealth.net

Тим, хто хоче знати, як не захворіти на грип, відразу ж хотілося б відзначити, що вірус грипу, який потрапляє в організм людини, не піддається медикаментозному лікуванню і знищенню. Жоден препарат не здатний з ним боротися так, як це може зробити ваш власний організм. У свою чергу різними засобами ви допомагаєте організму підтримувати імунітет, а також полегшуєте симптоми і наслідки захворювання. Запам’ятайте, противірусних препаратів, які могли б знищувати вірус грипу, не існує.

А тепер повернемося до профілактики. Якщо у вас немає можливості повністю виключити взаємодію з зараженими вірусом людьми, то намагайтеся усіляко зміцнювати і підтримувати свій імунітет. Якщо ви знаєте, що скоро вам необхідно буде відправитися в людне місце або ви щодня працюєте з великою кількістю людей, то в сезон грипу необхідно постійно підтримувати імунітет. У цьому вам допоможе настоянка ехінацеї, пробіотики, вітамін С, загартовування. Здорове харчування також у цій справі має важливе значення, але його необхідно підтримувати постійно і весь рік. У холодний період року важливо, щоб харчування було дійсно збалансованим, будь-яка дієта може стати причиною захворювання. Виснаження організму і великі фізичні навантаження також не кращі супутники для міцного імунітету. Намагайтеся більше відпочивати і набиратися фізичних і моральних сил.

З імунітетом все зрозуміло, але на цьому профілактика і захист від загрози захворіти не закінчується. Якщо вам доводиться часто їздити громадським транспортом і немає можливості пересуватися на своєму автомобілі, то необхідно захистити дихальні шляхи. А все тому, що вони найчастіше стають тим місцем, куди проникає вірус. Приготуйте суміш з декількох крапель чайного дерева і невеликої кількості кокосового масла. Перед самим виходом з дому обробляйте такою сумішшю слизову носа, щоб створити захисний шар від проникнення вірусу грипу.

Якщо у вас немає бажання робити таку суміш, альтернативним варіантом є використання оксолінової мазі, яка продається практично в будь-якій аптеці. Оксолінова мазь при грипі володіє чарівним ефектом. Слизова носа завжди повинна бути вологою, слідкуйте за цим. Будь-яке відчуття сухості в носовій порожнині може стати першою причиною захворювання. У цьому випадку важливо не тільки обробляти різними зволожуючими засобами порожнину носа, але і підтримувати достатній рівень вологості в приміщенні.

Якщо вірус ще не встиг вразити ваш організм, а тільки знаходиться на поверхні вашої шкіри, то ви завжди можете встигнути позбутися від нього. Для цього достатньо мати при собі дезінфікуючі засоби, наприклад, вологі серветки. Частіше протирайте або мийте руки, при будь-якому їх контакті з предметами і людьми в громадських місцях.

Система Orphus