Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

26 грудня новорічні вогні запалить “Головна ялинка області”

26 грудня  о 10.45 та о 13.45 у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя (м. Полтава, вул. Соборності, 23) відбудеться обласний захід «Головна ялинка області». На ньому будуть присутні голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко і заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Цього року участь в новорічному дійстві візьмуть 950 дітей з районів, міст та об’єднаних територіальних громад області, зокрема 150 вихованців закладів інтернатного типу (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування); 800 дітлахів, з поміж яких діти, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків, з багатодітних, малозабезпечених сімей, учасників бойових дій, з багатодітних сімей, які постраждали від надзвичайних ситуацій та переїхали з родинами з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил й тимчасово проживають в Полтавській області.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Діти перед початком свята візьмуть участь в інтермедійній виставі біля ялинки у фойє театру на ІІ поверсі. Потому на них чекає цікава казка-мюзикл «Снігова королева».

Система Orphus