Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

10 іноземних волонтерів більше місяця вчитимуть полтавців англійської, арабської, турецької, хінді та китайської мов

Вже вдруге у Полтаві проводитиметься проект Language school. З 4 грудня стартував набір для участі. 10 волонтерів з шести країн протягом п’яти тижнів вчитимуть полтавців п’яти іноземних мов.

Організатор проекту — відокремлений підрозділ ВМГО «AIESEC в Україні» у Полтаві. Вперше її члени проводили проект мовної школи у червні-липні минулого року. Тоді близько 200 полтавців вивчали англійську та китайську з 12 волонтерами з шести країн.

З 28 січня по 1 березня відбудеться другий проект Language school у Полтаві. 10 волонтерів з шести країн п’ять тижнів допомагатимуть полтавцям вивчати англійську, арабську, турецьку, хінді та китайську мови. Вартість участі — 250 грн за одну мову.

Серед організаторів — учасниця літнього проекту Маргарита Васіна, яка ділиться враженнями про минуле навчання:

— Це було незабутньо: відкрити для себе різні країни, спілкуватися з іноземцями. Для мене стало кроком переступити барʼєр після граматики та нарешті спробувати говорити англійською. Звісно, спочатку було важко, але дивовижно, наскільки відкриті для спілкування волонтери. Від них відчувалася підтримка і віра в те, що у мене все вийде. Багато учасників до сьогодні спілкуються з волонтерами, стали не просто знайомими, а друзями.

Набір учасників віком від 14 років на проект триває до 20 січня.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/language2019

У разі виникнення питань: 095-839-91-70 (Маргарита.).