Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Звернення командувача ВМС ЗС України адмірала Ігоря Воронченка до українських військових моряків, які захоплені в полон РФ

Побратими! Я розумію, як вам зараз важко. Усі військові моряки ВМС з розумінням ставляться до так званих свідчень, які від вас зараз вимагають надати, адже методи роботи спецслужб РФ ні для кого не є секретом. Я сам пройшов через це у 2014 році і добре знаю, що таке бути в полоні і що стоїт за сказаними вами словами під ччас допиту.

Зараз моє найважливіше завдання – це повернення вас додому. Україна вживає всіх можливих зусиль для визволення вас із полону, в тому числі залучена і міжнародна спільнота. Для вашого звільнення працюють Адміністрація Президента України, Міністерства закордонних справ, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Червоний Хрест, волонтери, правозахисники.Ми – один екіпаж, одна сім’я, ми боротиметься разом з вами до вашого повернення додому.

Ви діяли спокійно, професійно, згідно норм міжнародного морського права й чинних договорів. Закон, право на нашій стороні. І це розуміє весь світ. 

Відчувати страх – це нормально, головне – вірити в свою силу духу, берегти гідність і розуміти, що за вами стоїть вся Україна, весь цивілізований світ.

Я пишаюсь кожним із вас. Дякую за відданість Батьківщині й знайте, що ми робимо все для вашого повернення до родин, які чекають зустрічі з вами

Перейти до вмісту