Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Звернення до Президента щодо підвищення ціни на газ для населення вноситимуть на розгляд чергової сесії Полтавської обласної ради

На чергову сесію Полтавської ради винесуть Звернення депутатів Полтавської обласної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Про це сьогодні повідомив голова фракції “Батьківщина”, перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

Таку заяву він зробив після того, як позачергова сесія Полтавської обласної ради, запланована на сьогодні, так і не відкрилася через низьку явку депутатів.

“Дуже шкода, що наші колеги-депутати, які виступають всі за народ, сьогодні не з’явилися на засідання. Наша фракція і надалі ініціюватиме голосування за це звернення на наступній черговій сесії. Його ми сьогодні зареєструємо в апараті Полтавської обласної ради. Наша фракція добиватиметься, щоб це питання набрало більшість голосів. Як будуть себе поводити наші колеги – побачимо на черговій сесії”, – сказав Євгеній Холод.

У свою чергу під час спілкування з журналістами голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький наголосив на тому, що на розгляд сесій мають виноситися питання місцевого самоврядування, а не політичні.

“Кожна фракція і кожна політична партія має право зареєструвати будь-яке звернення в рамках чинного законодавства. Я не хочу, щоб Полтавську обласну раду перетворювали на політичний майданчик. Я за те, щоб на сесії Полтавської обласної ради виносилися питання, які стосуються виключно місцевого самоврядування”, – сказав він.

Нагадаємо, на розгляд колег депутати від “Батьківщини” хочуть винести вимогу до Президента України Петра Порошенка про скасування постанови Кабінету Міністрів України щодо підвищення ціни на газ для населення на 23,5%.

Читайте також: Позачергова сесія Полтавської обласної ради не відбулася

 

поширити новину: