Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Зовні всі «за» реформу, а під килимом починаються ігри, настав час посилити реформу, – Володимир Гройсман про децентралізацію

Започаткована Урядом України реформа децентралізації потребує активного і поглибленого продовження, адже точка неповернення змін ще не пройдена і є процеси, які становлять загрозу досягненню поставленим раніше цілям.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань посилення реформи, повідомляють у прес-центрі ініціативи Децентралізація.

«Я пам’ятаю, як в 2014 році говорили, що через реформу країна розвалиться. Як бачимо – ні! Вдала реформа децентралізації – це нові можливості і згуртованість країни. І зараз досягнутий результат треба захищати, – сказав Володимир Гройсман. – Ми бачимо приклади супротиву реформі – з боку обладміністрацій, райадміністрацій. Вони штучно стримують процес. Є й рішення судів зупинити об’єднання громад… Тож настав час з новою силою продовжити процес децентралізації».

Глава Уряду наголосив, що свого часу – в 2014 році – взяв на себе лідерство у впровадженні реформи.

«І зараз треба дати новий поштовх реформи і захистити її. Зовні всі «за». Але під килимом починається гра, – зазначив Володимир Гройсман. – Децентралізацію не спинити. Я продовжу лідерство в цьому процесі і зроблю все, аби захистити бажання людей об’єднуватися».