Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Журналісти Полтавської та Сумської областей вивчали успішний досвід реформування муніципального енергетичного сектору у Харкові (ФОТО, ВІДЕО)

Нещодавно журналісти Полтавської, Сумської та Харківської областей взяти участь у прес-турі «Шлях до енергоефективності. Успішні історії». Захід організували Український освітній центр реформ та Полтавський прес-клуб.

Учасники прес-туру ознайомилися з успішним досвідом використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії у секторі бюджетних будівель та реформування муніципального енергетичного сектору у Харкові. Їх втілили заради комфорту містян, економії бюджетних коштів та поліпшення загальної кліматичної ситуації.

Журналісти відвідали Харківську загальноосвітню школу №153 та дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №6 у Новобаварському районі міста, де були впроваджені енергоефективні заходи.

Також представники ЗМІ відвідали компанію “ЕкотермоІнжиніринг”. Це провідна українська фірма з впровадження енергоефективних проектів і рішень в системах опалювання, вентиляції, кондиціонування, гарячого водопостачання та утилізації тепла.

Як розповіла організатор прес-туру Ірина Мовчан, такі заходи організовують для того, аби журналісти з різних куточків України могли приїхати та ознайомитися з успішним досвідом громад у сфері енергозбереження. А потім піднімати ці питання перед місцевою владою та запроваджувати ініціативи.

Детальніше — дивіться у ВІДЕО

Нагадаємо, що 11 жовтня полтавські журналісти, у рамках прес-туру, організованого Українським освітнім центром реформ та Полтавським прес-клубом, відвідали Вінницьку міську раду, твердопаливну та газову котельні, аналогів яким немає в Україні.

Система Orphus