Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Завдяки співпраці Кризового центру для жінок та фахівців системи безоплатної вторинної правової допомоги вдалося захистити постраждалу від домашнього насильства

До Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за направленням із Кризового центру адаптації для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах звернулась громадянка М.

Клієнтка повідомила, що її сім’я розпалась через постійні сварки, образи, вчинення насильства з боку її чоловіка. Через це вона разом із сином знайшла притулок в Кризовому центрі адаптації для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах й потребувала захисту від переслідувань чоловіка. про це повідомили у Першому полтавському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідно до наказу Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, головний спеціаліст відділу «Новосанжарське бюро правової допомоги» Наталія Кірнос склала заяву про видачу обмежувального припису в інтересах громадянки М., де вказала на повідомлені клієнткою обставини та допомогла зібрати необхідні докази й звернутись до суду.

Рішенням суду заяву було задоволено, кривднику-чоловіку громадянки М. заборонено наближатися до неї та їх малолітньої дитини на відстань не ближче 20 метрів від її місця проживання (перебування); особисто і через третіх осіб розшукувати М, якщо вона за власним бажанням перебуває у місці, переслідувати її та в будь-який спосіб спілкуватися з нею; вести листування, телефонні переговори із заявником або контактувати через інші засоби зв’язку особисто і через третіх осіб протягом наступних шести місяців.

За наданням безоплатних роз’яснень та консультацій можна звернутися до Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 або за тел. (0532)50 27 22

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).