Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

За добу правоохоронці Миргородщини зафіксували 3 випадки шахрайства

Сьогодні, 15 листопада, станом на 14:00 на території Миргорода і Миргородського району трапилось 3 випадки шахрайства. Про це йдеться на сторінці Миргородського відділу поліції у Facebook.

У тенета аферистів потрапила 91-річна сільська пенсіонерка. Впустивши до свого будинку незнайомців, які представлялися працівниками пенсійного фонду, старенька через свою довірливість втратила усі свої заощадження. Шахраї запропонували обміняти жінці наявні кошти на купюри нового зразка, бо, мовляв, триває “грошова реформа”. Далі, зловмисники виманили у пенсіонерки справжні купюри, а жінці залишили сувенірні банкноти.

Також, сьогодні 15 листопада, 47-річний містянин через платформу оголошень в мережі Інтернет “придбав” токарний станок за 5,4 тис. грн, інший 59-річний чоловік за 2,5 тис. грн “замовив” доставку неіснуючого трактора. В обох випадках ні “продавець” товару, ні “надавач послуг” на зв’язок з потерпілими не виходять.

“Громадяни, будьте пильними! Надмірна довірливість працює на руку шахраям. Не довіряйте невідомим і попередьте про подібні афери стареньких родичів і сусідів. Якщо на порозі вашого помешкання з’явилися незвані гості і представляються працівниками соціальних служб, електриками чи газовиками ретельно перевіряйте їхні документи і зателефонуйте у відповідну службу аби дізнатися чи правдивий їх візит.
Для громадян-користувачів платформ онлайн-оголошень “Продам, куплю, обміняю…”: основне правило покупок в Інтернеті – передоплату вносьте тільки перевірним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.