Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині оформили 48 аграрних розписок на суму понад 720 млн грн

В області продовжується робота щодо використання аграрних розписок як нового інструменту доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів для ведення виробничої діяльності сільгосппідприємств.

За час дії Проекту в області оформлено 92 аграрні розписки на суму понад 1,2 млрд грн, в тому числі, з початку поточного року оформлено 48 аграрних розписки на суму понад 720 млн грн. Спочатку проекту не було жодного повідомлення про невиконання зобов’язань позичальником, повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

30 жовтня у Лохвицькій райдержадміністрації відбулася нарада-семінар за участю координатора проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» по Вінницькій, Полтавській та Черкаській областях Романа Колібаби.

В роботі семінару взяли активну участь керівники приватних та фермерських господарств, спеціалісти управління агропромислового розвитку Лохвицької райдержадміністрації. З метою передачі досвіду, обговорення переваг та способів використання аграрних розписок на семінар були запрошені керівники і спеціалісти сільськогосподарських підприємств області, які в попередні роки успішно оформляли аграрні розписки.

поширити новину: